Przejście do sekcji:

Treść strony - Orkiestra dęta

  • Grupowe zdjęcie całej orkiestry dętej na tle parku

Występ orkiestry dętej podczas Święta Trzeciego Maja

Za nami obchody 233. rocznicy uchwalenia konstytucji 3 Maja. Podobnie jak w poprzednich latach gminne obchody uświetniła Gminna Orkiestra Dęta, działająca przy Ośrodku Kultury i Bibliotece Gminy Wielgie. Muzycy pod batutą kapelmistrza Grzegorza Augustynowicza, przewodniczyli uroczystemu pochodowi uczestników wydarzenia pod pomnik „Bohaterom poległym i pomordowanym w walce z zaborcą ".

  • Orkiestra dęta

Orkiestra zaprasza

Gminna Orkiestra Dęta działająca przy Ośrodku Kultury i Bibliotece Gminy Wielgie zaprasza wszystkie uzdolnione muzycznie dzieci na zajęcia.

  • 10 lat orkiestry

Gminna Orkiestra Dęta ma już 10 lat

Obchody jubileuszowe, rozpoczęły się w sobotnie popołudnie 23 września , Mszą Świętą w intencji obecnych i byłych członków orkiestry. Do kościoła w Wielgiem zaprosił orkiestrę ksiądz kanonik Henryk Piątkowski, proboszcz tutejszej parafii.
  • Orkiestra gminna

10 lat Gminnej Orkiestry Dętej

Serdecznie zapraszamy na obchody 10-lecia Gminnej Orkiestry Dętej. Rozpoczynamy uroczystość o godz. 16.00 Mszą Świętą w kościele p.w. Świętego Wawrzyńca w Wielgiem w intencji orkiestry. Około godz. 17.30 koncert pt. ,, Tak to się zaczęło”
  • -

Występ orkiestry na tegorocznych dożynkach

Gminna Orkiestra Dęta wystąpiła na tegorocznych dożynkach w Gminie Wielgie. Występ pod batutą kapelmistrza Grzegorza Augustynowicza.
  • -

Występ orkiestry dętej

Orkiestra dęta uświetniła swoim występem uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości w Wielgiem.
  • -

Przeglądy orkiestr dętych

Orkiestra Dęta z Wielgiego w ostatnim czasie brała udział w trzech przeglądach orkiestr dętych: Skępem i Bysławku.
Przejdź do początku strony