Przejście do sekcji:

Treść strony - Ośrodek Kultury

  • Warsztaty teatralne

Warsztaty teatralne

Serdecznie zapraszamy na zajęcia teatralne prowadzone przez Ireneusza Maciejewskiego, doświadczonego reżysera i aktora, który z pasją tworzy przedstawienia dla młodej publiczności. Jego artystyczny dorobek sięga znacznie dalej niż teatr, obejmując również fascynację filmem, fotografią i sztukami multimedialnymi.
Centralnym punktem warsztatów jest rozwijanie wyobraźni, kreatywności oraz pobudzanie i kształtowanie artystycznych talentów uczestników. Przez różnorodne ćwiczenia i scenki dzieci będą miały możliwość zgłębienia tajników pracy teatralnej, ucząc się świadomości ciała, ruchu scenicznego, panowania nad głosem.
Szczególnym akcentem zajęć jest praca nad emocjami i różnymi formami ekspresji. Pomaga to dzieciom lepiej rozumieć samego siebie, wyrażać własne uczucia oraz nawiązywać komunikację z otoczeniem. Zaangażowanie w praktykę teatralną sprzyja budowaniu pewności siebie, wzmacnia samoocenę i korzystnie oddziałuje na indywidualny rozwój każdego z uczestników.
To nie tylko proces nauki, ale także wspaniała zabawa, podczas której uczestnicy będą mieli możliwość poznawania kultury i sztuki.
  • Plakat informacyjny- Warsztaty teatralne

Wróć

Przejdź do początku strony