Ośrodek Kultury i Biblioteka Gminy Wielgie

Odnośniki

Serwisy

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

  • Wykład 2018

Relacje BS z seniorami-wykład

Drugi wykład w styczniu br. oraz ostatni w semestrze jesienno – zimowym roku akademickiego 2017/2018 odbył się w sali Ośrodka Kultury i Biblioteki Gminy Wielgie w dniu 18 stycznia 2018 roku. Tematem spotkania z wykładowcą mgr Mirosławem Gniadym, pełniącym funkcję Wiceprezesa KDBS we Włocławku były „Relacje Banku Spółdzielczego z Seniorami”.

         Prowadzący profesjonalnie i w bardzo przystępny sposób  wprowadził Słuchaczy w tematykę wykładu.  Szczególnie podkreślił współpracę Banku Spółdzielczego ze społecznością Gminy Wielgie.

         Wykład pana mgr Mirosława Gniadego był już drugim wygłoszonym w naszym UTW. Pierwszy odbył się rok temu także wzbudził ogromne zainteresowanie uczestników spotkania.

         Atmosfera podczas wykładu była bardzo miła, wprost rodzinna. Prezes KDBS wraz z towarzyszącymi mu osobami przeprowadzili wśród Słuchaczy loterię fantową, w której kilku Studentów wygrało wspaniałe nagrody rzeczowe. Prezes KDBS w ramach życzeń Noworocznych przekazał wszystkim upominki w postaci notatników wraz z długopisami.

         Za wykład i dotychczasową współpracę z KDBS, Przewodniczący Rady Słuchaczy podziękował Panu Mirosławowi Gniademu w imieniu obecnych Studentów i własnym, przekazując na ręce Prezesa książkę o ociepleniu klimatu i ochronie środowiska naturalnego z pamiątkową dedykacją.

Tekst

Andrzej Capała

Przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia

         Przebieg wykładu dodatkowo ilustrują zdjęcia zamieszczone poniżej.

  • Wykład 1
  • Wykład 2
  • Wykład 3
  • Wykład 4

« wstecz

Dodatkowa treść

Banery

Kontakt

Ośrodek Kultury i Biblioteka Gminy Wielgie

ul. Starowiejska 81, 87-603 Wielgie

NIP:4660418245

tel: 542897470; 796-703-086

email: kkwiecinska@okib.pl; mszczupacka@okib.pl

Fotokod do strony www.okib.pl
[obiekt mapy] Dojazd do lokalizacji - Starowiejska 81

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.