Ośrodek Kultury i Biblioteka Gminy Wielgie

Odnośniki

Serwisy

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

  • senior

Ostatni wykład

Ostatni w semestrze wykład v-ce Prezesa Zarządu KDBS we Włocławku Mirosława Gniadego dla słuchaczy UTW o tematyce  - “Działania Banku Spółdzielczego dla społeczności wiejskiej” odbył się 6 lutego 2019 r. (środa) w Ośrodku Kultury i Biblioteki w Wielgiem. Wykład był interesujący, w którym była mocno akcentowana sprawa bezpieczeństwa osób starszych narażonych coraz częściej na działania różnego rodzaju oszustw i naciągaczy finansowych. 
            Prezes KDBS  Mirosław Gniady podobnie jak w roku ubiegłym zaopatrzył słuchaczy w ramach upominku noworocznego w notatniki i długopisy. Frekwencja słuchaczy na wykłądzie  w granicach 75% .

            Za ciekawy i pożyteczny wykład oraz upominki podziękował wykładowcy w imieniu słuchaczy oraz własnym – kol. Przewodniczący Rady słuchaczy Andrzej Capała.

 

Po wykładzie odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie UTW poświęcone  sprawom organizacyjnym. W zebraniu, oprócz słuchaczy, udział wzięli  zaproszeni goście: Przewodnicząca Rady Gminy PAni  Halina Sztypka, z-ca Wójta Gminy Wielgie  Pan Jan Wadoń. Prezes KD-UTW z Włocławka  Pan  Jerzy Nowacki  przekazał decyzję kol. Andrzeja Capały o rezygnacji ze stanowiska Przewodniczącego Rady Słuchaczy z dniem 06.02.2019 roku. Po krótkim podsumowaniu działalności UTW pod przewodnictwem Kolegi Andrzeja obecni przedstawiciele samorządu gminnego oraz przewodniczący KD-UTW złożyli Koledze gorące podziękowania za ich zdaniem bardzo dobre, 6-cio letnie, przewodzenie UTW.

             Przedstawiciele władz samorządowych gminy  podziękowali Koledze Andrzejowi  wręczając kwiaty i  dyplom gratulacyjny.
            Wybrano również następcę, przez aklamację. Nowym przewodniczącym  UTW w Wielgiem została Pani   Maria Matuszyńska. Nowa wybranej przewodniczącej złożono życzenia owocnej pracy.

 

 

Przewodniczący Rady słuchaczy

Pan Andrzej Capała

  • UTW pożegnanie 1
  • UTW pożegnanie 2
  • UTW pożegnanie 3
  • UTW pożegnanie 4
  • UTW pożegnanie 5
  • UTW pożegnanie 6
  • UTW pożegnanie 7

« wstecz

Dodatkowa treść

Banery

Kontakt

Ośrodek Kultury i Biblioteka Gminy Wielgie

ul. Starowiejska 81, 87-603 Wielgie

NIP:4660418245

tel: 542897470; 796-703-086

email: kkwiecinska@okib.pl; mszczupacka@okib.pl

Fotokod do strony www.okib.pl
[obiekt mapy] Dojazd do lokalizacji - Starowiejska 81

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.